+370 6888 4884

Naudinga informacija

Patarimai pirkėjams

PATARIMAI PIRKĖJAMS:

 

Viena didžiausių žmogaus svajonių – nuosavas būstas. NT įsigijimas – malonumas, kurį gali sau leisti ne kiekvienas. Dažnai šios svajonės siekimas trunka ne vienerius metus. Tad sukaupus reikiamą sumą, norisi įsigyti kažką tikrai vertinga. Teisinga savo poreikių, norų ir galimybių analizė yra pirmas ir labai svarbus žingsnis savo būsto link. Šie klausimai padės Jums lengviau įgyvendinti savo norus:

 

1)      Ar žinau savo finansines galimybes ir ar konsultavausi su kelių kredito įstaigų specialistais? (patarimas – kreipkitės tik į patyrusius arba rekomenduotus banko ar kitų kreditų įstaigų vadybininkus);

2)      Ar žinau pagrindinius savo ieškomo būsto  kriterijus? (patarimas – susidėliokite kriterijus eilės tvarka pagal svarbą, pvz:

a.   vieta;

b.   kambarių skaičius;

c.   aukštas;

d.   šildymo tipas;

e.   įrengtas, remontuotinas, dalinė apdaila – patarimas – žinokite kas įrenginės ar remontuos Jūsų būstą).

 

3)      Ar nusistačiau būsto paieškos terminus? (patarimas – nuoma, kredito mokėjimai, kraustymasis, nepilnamečiai vaikai);

4)      Ar išsirinkės,-usi būstą galėsiu tinkamai suderėti būtinas būstui įsigyti sąlygas:

Teisiškai tvarkinga preliminari sutartis;

Ar nėra apribojimų reikiamuose dokumentuose. Pvz.: areštai, įkeitimai, hipoteka, banko leidimas parduoti, nuosavybės teisė, nesumokėti mokesčiai bendrijai, nebaigtas pirkimo sandoris.

 

5)      Ar esu tikras, kad perku būstą už rinkos kainą? (patarimas – kreipkitės tik į rekomenduotą turto vertintoją. Geras vertinimas turės lemiamos įtakos būsto paskolai).