+370 6888 4884

Naudinga informacija

Klausimai

Jei nusprendėte parduoti būstą Jums teks atsakyti į klausimą:

pardavinėti pačiam ar  pardavimą patikėti brokeriui?
 

Vienintelis savininko argumentas, pardavinėti pačiam, tai užmokestis brokeriui.
 

Pabandykite užduoti sau kelis klausimus:
 

1)      Ar visada norėsiu, atsiliepti ir atsakinėti į daugybę, ne visada, tikslingų skambučių, suryjančių nemažai brangaus laiko?

2)      Ar žinau, kaip tinkamai reklamuoti būstą? Ar nepasiklysiu internetinės reklamos platybėse? Ar žinau visas būsto reklamos priemones, bei  kokiu momentu jas panaudoti?
 

3)      Ar mokėsiu padaryti kokybiškas būsto nuotraukas, galinčias drąsiai konkuruoti su agentūrų parduodamais panašiais objektais? Ar parašysiu tinkamą aprašymą?
 

4)      Ar mokėsiu nustatyti teisingą būsto kainą? Ar sužinosiu už kokias sumas buvo parduoti panašūs būstai netoli maniškio?
 

5)      Ar galėsiu objektyviai,pristatyti būstą pirkėjui, nesigilindamas į man brangias smulkmenas? Ar galėsiu dienos metu parodyti būstą? Ar sugebėsiu kantriai atsakyti į visus klientų 
užduodamus klausimus, kurie ne visada bus tikslingi?
 

6)      Ar galėsiu paskambinti būstą apžiūrėjusiems žmonėms po savaitės ar po mėnesio? Ar nepaleisiu potencialių pirkėjų?
 

7)      Ar atskirsiu tikruosius pirkėjus nuo pradedančių ieškoti būsto interesantų? Ar galėsiu palaikyti su jais kontaktą iki preliminarios sutarties pasirašymo, bei sugebėsiu nepadaryti drastiškų nuolaidų?
 

8)      Ar sugebėsiu susitvarkyti visus dokumentus? Ar žinau kokios turi būti teisiškai tvarkingos Preliminarios sutartys, maksimaliai apsaugančios abi puses? Ar mokėsiu suderėti ir aptarti kitas labai svarbias sąlygas tokias kaip: išsikraustymo laikas, baldų  pervežimai, notariniai mokesčiai ir kt.?
 

9)      Ar mokėsiu tinkamai aptarti visas būsto pardavimo sąlygas ir su tuo susijusias rizikas, jei pirkėjas norės įsigyti mano būstą su banko paskola?
 

10)   Ar  pirkėjui atrodysiu pakankamai charizmatiškas ir patikimas, kad žmogus nedvejodamas paliktų užstatą už mano būstą?